Presentació

Els teus representants sindicals de CCOO a Gestió de Serveis Sanitaris:

Silvia Lanau Arcas, departament de rehabilitació, membre comitè d’empresa CCOO.

slanau@gss.scs.es

David Ricart Jordana, departament de compres, membre comitè d’empresa CCOO i delegat de prevenció.

dricart@ccoo.cat

Magda Fontova Sans, unitat 2D, membre comitè d’empresa CCOO.

mfontova@gss.scs.es

Francisca Cruz Cortes, unitat de la son, membre Comitè d’empresa CCOO.

fcruz@gss.scs.es

Lola Florensa Calvet, departament de psiquiatria unitat 1C, delegada de prevenció CCOO.

lflorensa@gss.scs.es

Helena Motos Hervàs, infermera, membre de la junta de personal CCOO.

emotos@ccoo.cat

Representant de CCOO a la Comissió del SIPDP Grup I:

Rafaela Nogueras Salinas, metgessa de la UCI, membre comissió SIPDP CCOO.

rnogueras@gss.scs.es

Representant de CCOO a la Comissió del SIPDP Grup II:

Magda Fontova Sans, unitat 2D, membre comitè d’empresa CCOO.

mfontova@gss.scs.es

Els teus representants sindicals de CCOO a la Residència Lleida Balàfia:

  

Asteria Falcó Pons, centre de dia, membre del comitè d’empresa de CCOO.

afalco@gss.scs.es

Maria Carmen Alarcon Sánchez, infermera, membre del comitè d’empresa de CCOO.

malarcon@gss.scs.es

Secció sindical de CCOO a GSS

Horari: dilluns a divendres d’11 a 13 hores.

Edifici Hospital de Dia Sociosanitari 1a. planta 2n despatx.

Tel. 973 727 222 Ext. 1544

Tel. mòbil: 689 876 984

ccoohospitalsantamaria@gmail.com

Comentaris tancats a Presentació
%d bloggers like this: